Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte
Air Liquide oferuje gazy spożywcze dla takich aplikacji jak: zamrażanie, schładzanie, inertyzacja, pakowanie w atmosferze ochronnej MAP i wielu innych.

Przemysł spożywczy

Wraz ze zmianą przyzwyczajeń konsumpcyjnych społeczeństwa nastąpił duży wzrost zapotrzebowania na produkty bezpieczne i zachowujące swoje właściwości odżywcze. Artykuły spożywcze należy dostosować do zmieniającego się stylu życia: produkty „na wynos” łatwe do przygotowania i konsumpcji, łatwe do przechowywania...
Jeżeli szukają Państwo innowacyjnych i wydajnych rozwiązań zapewniających zwiększoną jakość, bezpieczeństwo oraz identyfikowalność produktów spożywczych - opracowana przez Air Liquide dedykowana gama gazów ALIGAL™ spełni Państwa oczekiwania.

Dedykowana oferta

Air Liquide oferuje rozwiązania dedykowane dla Państwa branży. Proszę wybrać:

Lub proszę wybrać technologię przetwarzania żywności:

Urządzenia dla przemysłu spożywczego

Na przestrzeni lat Grupa Air Liquide opracowała i wdrożyła szeroką gamę urządzeń, z których korzystają setki klientów. Nasze urządzenia do schładzania i mrożenia charakteryzują się elastycznością pracy w szerokim zakresie temperatur, co jest kluczem do wprowadzania innowacji i modernizacji na linii produkcyjnej.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Air Liquide posiada zakłady produkujące azot dla potrzeb przemysłu spożywczego posiadające Certyfikat zgodny z normą PN-EN ISO 22000:2006 (System zarządzania bezpieczeństwem żywności), stanowiący uznany na świecie standard bezpieczeństwa żywności. Nasze innowacyjne systemy zamrażania kriogenicznego spełniają obowiązujące najwyższe standardy dla bezpieczeństwa żywności i są dostępne na całym świecie.

Tradycja innowacji

Air Liquide, to dynamiczna korporacja zorientowana na stały rozwój dzięki sprawdzonym rozwiązaniom technicznym. Nasi eksperci z zakresu wiedzy spożywczej ściśle współpracują z naszymi centrami badawczo-rozwojowymi by opracowywać innowacyjne technologie kriogeniczne dla całego łańcucha dostaw. Nieustannie staramy się poprawić bezpieczeństwo i jakość żywności, ulepszając procesy konserwowania żywności, przechowywania, przetwarzania i transportu. Nasze najnowocześniejsze w branży centra badawczo-rozwojowe posiadają laboratoria mikrobiologiczne, laboratoria badawcze oraz instalacje pilotażowe do pomiaru, testowania oraz opracowywania aplikacji kriogenicznych i gazowych dla przemysłu spożywczego i napojów.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • 01

  Gazy certyfikowane

  Air Liquide Polska oferuje rozwiązania charakteryzujące się najwyższym poziomem jakości i bezpieczeństwa produktów spożywczych.

 • 02

  Identyfikowalność

  Air Liquide zabezpiecza identyfikowalność produktów w całym łańcuchu żywnościowym, zgodnie z wymaganiami systemu HACCP oraz GMP.

 • 03

  Wiedza i doświadczenie

  Air Liquide proponuje zaawansowane technologie i urządzenia, które rozwiązują pojawiające się problemy w zakresie bezpieczeństwa i jakości produktów spożywczych.