Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte
Air Liquide oferuje gazy spożywcze dla takich aplikacji jak: zamrażanie, schładzanie, inertyzacja, pakowanie w atmosferze ochronnej MAP i wielu innych.

Przemysł spożywczy

Wraz ze zmianą przyzwyczajeń konsumpcyjnych społeczeństwa nastąpił duży wzrost zapotrzebowania na produkty bezpieczne i zachowujące swoje właściwości odżywcze. Artykuły spożywcze należy dostosować do zmieniającego się stylu życia: produkty „na wynos” łatwe do przygotowania i konsumpcji, łatwe do przechowywania...
Jeżeli szukają Państwo innowacyjnych i wydajnych rozwiązań zapewniających zwiększoną jakość, bezpieczeństwo oraz identyfikowalność produktów spożywczych - opracowana przez Air Liquide dedykowana gama gazów ALIGAL™ spełni Państwa oczekiwania.

Dedykowana oferta

Air Liquide oferuje rozwiązania dedykowane dla Państwa branży. Proszę wybrać:

Lub proszę wybrać technologię przetwarzania żywności:

Urządzenia dla przemysłu spożywczego

Na przestrzeni lat Grupa Air Liquide opracowała i wdrożyła szeroką gamę urządzeń, z których korzystają setki klientów. Nasze urządzenia do schładzania i mrożenia charakteryzują się elastycznością pracy w szerokim zakresie temperatur, co jest kluczem do wprowadzania innowacji i modernizacji na linii produkcyjnej.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Firma Air Liquide Polska wdrożyła system ISO 22000 „System zarządzania bezpieczeństwem żywności - Wymagania dla organizacji w całym łańcuchu żywnościowym” - w zakresie produkcji, magazynowania i dystrybucji gazów spożywczych. Wdrożenie systemu zostało zakończone przyznaniem nam certyfikatu przez Polską Izbę Handlu Zagranicznego, który stale utrzymujemy od 2006 roku. Nasze innowacyjne systemy zamrażania kriogenicznego spełniają obowiązujące najwyższe standardy dla bezpieczeństwa żywności i są dostępne na całym świecie.
Marka ALIGAL™ gwarancją jakości i bezpieczeństwa produktów spożywczych! 

Tradycja innowacji

Air Liquide, to dynamiczna korporacja zorientowana na stały rozwój dzięki sprawdzonym rozwiązaniom technicznym. Nasi eksperci z zakresu wiedzy spożywczej ściśle współpracują z naszymi centrami badawczo-rozwojowymi by opracowywać innowacyjne technologie kriogeniczne dla całego łańcucha dostaw. Nieustannie staramy się poprawić bezpieczeństwo i jakość żywności, ulepszając procesy konserwowania żywności, przechowywania, przetwarzania i transportu. Nasze najnowocześniejsze w branży centra badawczo-rozwojowe posiadają laboratoria mikrobiologiczne, laboratoria badawcze oraz instalacje pilotażowe do pomiaru, testowania oraz opracowywania aplikacji kriogenicznych i gazowych dla przemysłu spożywczego i napojów.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • 01

  Gazy certyfikowane

  Air Liquide Polska oferuje rozwiązania charakteryzujące się najwyższym poziomem jakości i bezpieczeństwa produktów spożywczych.

 • 02

  Identyfikowalność

  Air Liquide zabezpiecza identyfikowalność produktów w całym łańcuchu żywnościowym, zgodnie z wymaganiami systemu ISO 22000.

 • 03

  Wiedza i doświadczenie

  Air Liquide proponuje zaawansowane technologie i urządzenia, które rozwiązują pojawiające się problemy w zakresie bezpieczeństwa i jakości produktów spożywczych.