Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte

Przemysł chemiczny

Air Liquide posiada bogate doświadczenie we współpracy z przedsiębiorstwami z branży chemicznej na całym świecie. W celu zaspokojenia ich różnorodnych potrzeb, oferujemy gazy techniczne dostarczane w sposób zależny od wymaganej ilości, a także gazy specjalne i gazy nośne do kontroli jakości, procesów oraz przestrzegania przepisów. Nasze produkty technologie i usługi pozwalają klientom pracować bezpiecznie, wydajnie i w sposób zrównoważony.

Rozwiązania "pod klucz" dla koncernów chemicznych

Zintegrowana oferta Air Liquide dla koncernów chemicznych obejmuje dostawy z instalacji on-site lub rurociągami według formuły "over the fence" tlenu, azotu, wodoru i gazu syntezowego oraz gazów kalibracyjnych do analiz, kontroli procesów i przestrzegania przepisów o ochronie środowiska. Zapewniamy także szereg opatentowanych technologii produkcji i przetwarzania, oferowanych przez spółkę zależną Air Liquide Global E&C Solutions - preferowanego partnera technologicznego w zakresie projektowania, inżynieringu i budowy najnowocześniejszych instalacji i związanych z nimi infrastruktury na całym świecie. Zindywidualizowane rozwiązania dla przemysłu chemicznego pomagają zoptymalizować i integrować procesy z coraz bardziej inteligentnymi i wydajnymi technologiami.

Przemysł chemiczny

Wybierz dziedzinę:

Dlaczego warto nas wybrać?

 • 01

  Innowacyjne technologie

  Air Liquide Global E&C Solutions dostarcza najnowocześniejsze technologie produkcji gazów technicznych oraz usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 • 02

  Bezpieczeństwo i ochrona środowiska

  Eksperci w dziedzinie bezpieczeństwa przemysłowego oraz zgodności z normami ochrony środowiska.

 • 03

  Wydajność i jakość

  Specjaliści w zwiększaniu wydajności i osiąganiu najwyższej jakości.