Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte

Hutnictwo i obróbka metali

Dzisiejszy przemysł metalurgiczny stoi przed wyzwaniem zmniejszenia kosztów produkcji, poprawy jakości produktów i wydajności oraz maksymalizacji efektywności poprzez optymalne wykorzystanie zasobów krytycznych. Producenci muszą jednocześnie dążyć do ciągłego obniżania oddziaływania na środowisko w wyniku prowadzonej przez siebie działalności oraz zachowania zgodności z rygorystycznymi przepisami. Jako partner dla procesów długoterminowych, wykorzystujemy nasze umiejętności i innowacyjne technologie aby zapewnić bezpieczne, niezawodne i konkurencyjne rozwiązania dla dostaw gazów odpowiadających zróżnicowanym potrzebom przemysłu.

Przemysł generuje zapotrzebowanie na tlen, azot i argon dla wielu zastosowań, począwszy od wzbogacania tlenem w wielkich piecach do ochrony powierzchni i odgazowania. Air Liquide dostarcza gazy techniczne w znaczących ilościach poprzez rurociągi lub jednostki on-site. Dla odbiorców o działalności zużywającej średnie lub małe ilości gazów technicznych, możemy dostarczyć je w postaci ciekłej lub sprężonej w butlach. W ramach naszej oferty możemy zaproponować infrastrukturę do magazynowania gazów oraz usługi powiązane, takie jak monitorowanie i konserwacja.

Hutnictwo i obróbka metali

Wybierz dziedzinę:

Dlaczego warto nas wybrać?

 • 01

  Lider w przemyśle

  Air Liquide jest wiodącym światowym dostawcą gazów technicznych, które mają kluczowe znaczenie dla hutnictwa i obróbki metali (tj. tlenu, azotu i argonu).

 • 02

  Rozwiązania dopasowane do potrzeb Klienta

  Nasze zespoły będą pracować z Państwem, aby określić najbardziej odpowiedni i opłacalny sposób dostawy gazów, w oparciu o wymagania czystości, przepływu, ilości i bezpieczeństwa.

 • 03

  Niezawodność

  Rozwiązania Air Liquide są niezawodne, powtarzalne i zgodnie z rygorystycznymi i ciągle zmieniającymi się przepisami.