Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte

Zmiana adresu Air Liquide Polska i Alkat

W związku z dynamicznym rozwojem Air Liquide w Polsce uprzejmie informujemy, że w dniu 17 marca 2017 roku nastąpi zmiana adresu Air Liquide Polska Sp. z o.o. oraz Alkat Sp. z o.o..
Dotychczasowe numery telefonów i faksów pozostają bez zmian.

Nasz nowy adres:

Air Liquide Polska Spółka z o.o.
Alkat Sp. z o.o.
ul. Jasnogórska 9
31-358 Kraków

Nasze biuro będzie mieściło się w kompleksie biurowców Bronowice Business Center, gdzie wdrożone zostały nowoczesne rozwiązania, zarówno jeśli chodzi o wyposażenie techniczne, instalacyjne, funkcjonalne, ergonomiczne, jak i estetyczne. Dodatkowym atutem są zastosowania ekologiczne, spełniające wymagania certyfikacji BREEAM.

Zmiana lokalizacji centrali Air Liquide w Polsce jest jednym z elementów transformacji naszej firmy, która pozwoli na usprawnienie komunikacji oraz współpracy z naszymi klientami, pacjentami i partnerami. Transformacji, której celem jest osiągnięcie pozycji lidera w naszym biznesie, zapewnienie zrównoważonego rozwoju w perspektywie długoterminowej oraz bycie Partnerem z Wyboru dla naszych klientów i pacjentów. Uprzejmie prosimy o uwzględnienie powyższej zmiany w kierowanych do nas dokumentach oraz wystawianych fakturach.