Przejdź do treści
Przemysł spożywczy
Wybierz dziedzinę:

Fumigacja ziarna i zwalczanie szkodników

Owady giną w atmosferze pozbawionej tlenu, a jeszcze szybciej w dwutlenku węgla, w szczególności pod wysokim ciśnieniem.
Przechowywanie w atmosferze kontrolowanej jest procesem dwufazowym. Najpierw normalna atmosfera jest zastępowana zdefiniowaną atmosferą, która następnie jest utrzymywana w pożądanym okresie czasu.
Aby proces był skuteczny i ekonomiczny, obiekty, w których przechowywane są produkty w atmosferze kontrolowanej, muszą charakteryzować się wysokim stopniem szczelności. Skuteczność przechowywania surowców w atmosferze kontrolowanej można dodatkowo wzmocnić poprzez stosowanie fumigantów (dezynfekcja dymem, okadzanie).

Marki

Materiały informacyjne

Karty charakterystyki

Dlaczego warto nas wybrać?

 • 01

  Gazy certyfikowane

  Air Liquide Polska oferuje rozwiązania charakteryzujące się najwyższym poziomem jakości i bezpieczeństwa produktów spożywczych.

 • 02

  Identyfikowalność

  Air Liquide zabezpiecza identyfikowalność produktów w całym łańcuchu żywnościowym, zgodnie z wymaganiami systemu HACCP oraz GMP.

 • 03

  Wiedza i doświadczenie

  Air Liquide proponuje zaawansowane technologie i urządzenia, które rozwiązują pojawiające się problemy w zakresie bezpieczeństwa i jakości produktów spożywczych.