Przejdź do treści
Przemysł spożywczy
Wybierz dziedzinę:

Powlekanie produktów IQF

Kriogeniczne powlekanie produktów IQF jest skutecznym i ekonomicznym procesem powlekania produktów, takich jak wyroby piekarnicze, makarony, mięsa i owoce morza. Nasi specjaliści rozumieją znaczenie krótkich czasów cyklu, wysokiej jakości powłoki i jej grubości. Nasze kriogeniczne rozwiązanie w zakresie powlekania zapewnia równomierne i szybkie pokrywanie sosem, zachowując jednocześnie atrakcyjny wygląd oraz wysoką jakość produktów. Można je dostosować w szerokim zakresie produkcji seryjnej produktów spożywczych.
Precyzyjna kalibracja zapewnia równomierne mieszanie sosów i cieczy kriogenicznej (azotu lub dwutlenku węgla) w naprzemiennych cyklach nastrzykiwania, co zapewnia zwiększoną kontrolę jakości partii i zwiększenie wydajności.

Marki

Gazy

Urządzenia

Materiały informacyjne

Karty charakterystyki

Dlaczego warto nas wybrać?

 • 01

  Gazy certyfikowane

  Air Liquide Polska oferuje rozwiązania charakteryzujące się najwyższym poziomem jakości i bezpieczeństwa produktów spożywczych.

 • 02

  Identyfikowalność

  Air Liquide zabezpiecza identyfikowalność produktów w całym łańcuchu żywnościowym, zgodnie z wymaganiami systemu HACCP oraz GMP.

 • 03

  Wiedza i doświadczenie

  Air Liquide proponuje zaawansowane technologie i urządzenia, które rozwiązują pojawiające się problemy w zakresie bezpieczeństwa i jakości produktów spożywczych.