Przejdź do treści
Przemysł spożywczy
Wybierz dziedzinę:

Mrożenie powierzchniowe przed glazurowaniem

Glazurowanie wodą kurczaków i ryb ma na celu odcięcie surowca od tlenu, zapobiega osuszce i oparzelinie mrozowej. Proces ten nadaje również produktowi estetyczną błyszczącą powierzchnię.
Rozwiązanie Air Liquide w zakresie kriogenicznego glazurowania jest bardzo oszczędne. Tworząc chłodniejszą powierzchnię wyrobu, poprawia wydajność glazurowania i zapewnia grubszą, bardziej jednorodną warstwę lodu dla ochrony produktu.
Nasi specjaliści opracowali tunele kriogeniczne do szybkiego mrożenia powierzchniowego produktu do bardzo niskiej temperatury przed zanurzeniem lub spryskaniem zimną wodą. Mogą one być z łatwością włączone do każdej istniejącej linii produkcyjnej.

 

Marki

Gazy

Urządzenia

Materiały informacyjne

Karty charakterystyki

Dlaczego warto nas wybrać?

 • 01

  Gazy certyfikowane

  Air Liquide Polska oferuje rozwiązania charakteryzujące się najwyższym poziomem jakości i bezpieczeństwa produktów spożywczych.

 • 02

  Identyfikowalność

  Air Liquide zabezpiecza identyfikowalność produktów w całym łańcuchu żywnościowym, zgodnie z wymaganiami systemu HACCP oraz GMP.

 • 03

  Wiedza i doświadczenie

  Air Liquide proponuje zaawansowane technologie i urządzenia, które rozwiązują pojawiające się problemy w zakresie bezpieczeństwa i jakości produktów spożywczych.