Przejdź do treści
Przemysł spożywczy
Wybierz dziedzinę:

IQF - szybkie indywidualne mrożenie

Air Liquide oferuje zaawansowane urządzenia do zmrażania szerokiej gamy produktów, w tym elementów mięsnych, drobiowych, wyrobów piekarskich, owoców i warzyw, owoców morza i przetworów spożywczych. Technologia IQF polega na indywidualnym zmrażaniu małych i kruchych produktów spożywczych, eliminując konieczność rozmrażania bloków produktów oraz pozwalając na łatwe porcjowanie i mieszanie zamrożonych produktów, w tym małych i lepkich, takich jak np. plastry kebaba lub owoce. Nasza rozległa wiedza o produkcji IQF umożliwiła opracowanie innowacyjnych i dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązań, wykorzystujących zarówno ciekły azot jak i dwutlenek węgla.

Marki

Gazy

Urządzenia

Materiały informacyjne

Karty charakterystyki

Dlaczego warto nas wybrać?

 • 01

  Gazy certyfikowane

  Air Liquide Polska oferuje rozwiązania charakteryzujące się najwyższym poziomem jakości i bezpieczeństwa produktów spożywczych.

 • 02

  Identyfikowalność

  Air Liquide zabezpiecza identyfikowalność produktów w całym łańcuchu żywnościowym, zgodnie z wymaganiami systemu HACCP oraz GMP.

 • 03

  Wiedza i doświadczenie

  Air Liquide proponuje zaawansowane technologie i urządzenia, które rozwiązują pojawiające się problemy w zakresie bezpieczeństwa i jakości produktów spożywczych.