Przejdź do treści
Produkcja wyrobów metalowych
Wybierz dziedzinę:

Obróbka cieplna

Rozległa wiedza techniczna Air Liquide w zakresie obróbki cieplnej, w połączeniu z naszymi bezpiecznymi, niezawodnymi i dedykowanymi rozwiązaniami, pomogą Państwu zoptymalizować produkcję i zarządzanie kosztami. ALNAT™, oferta Air Liquide dla zastosowań w obróbce cieplnej, obejmuje dostawy gazów i urzadzeń, a także szeroki zakres usług związanych z wytwarzaniem, stosowaniem i kontrolą atmosfer w przemysłowych piecach do obróbki cieplnej. Air Liquide produkuje również mieszanki wodorowe w szerokim zakresie proporcji i opcji pakowania oraz osprzęt. Te mieszaniny gazowe są stosowane w szczególności do modyfikacji właściwości struktury stali, takich jak twardość i elastyczność.

Marki

Gazy

Urządzenia

Materiały informacyjne

Karty charakterystyki

Dlaczego warto nas wybrać?

 • 01

  Zróżnicowana oferta

  Nasza oferta obejmuje dostawy gazów w postaci ciekłej i sprężonej oraz z jednostek on-site.

 • 02

  Doradztwo techniczne

  Sieć ekspertów na całym świecie pozostaje do dyspozycji, by opracować optymalne rozwiązania dla Państwa potrzeb. Nasze zespoły mają dużą wiedzę i doświadczenie w obróbce cieplnej, obróbce powierzchni i technikach cięcia.

 • 03

  Zrównoważone rozwiązania

  Nasze rozwiązania w zakresie gazów ARCAL™, LASAL™ i FLAMAL™ do produkcji wyrobów metalowych zostały opracowane z myślą o ochronie środowiska, poprzez ograniczenie emisji NOx i CO2.