Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte

Michael Phelps i trener Bob Bowman partnerami Aqua Sphere, spółki zależnej Aqua Lung (Grupa Air Liquide)

Spółka Aqua Sphere, producent sprzętu pływackiego, ogłosiła podpisanie długoterminowej, strategicznej umowy z najbardziej utytułowanym multimedalistą na świecie, pływakiem Michaelem Phelpsem oraz Bobem Bowmanem, trenerem wprowadzonym do Międzynarodowej Galerii Sław Sportów Wodnych, na stworzenie linii produktów pływackich.

Współpraca ta zaowocuje rozwojem innowacyjnych produktów pływackich dla pływaków i sportowców uprawiających różne dyscypliny. Linia będzie obejmować zróżnicowaną kolekcję produktów do pływania i akcesoriów przeznaczonych do każdego poziomu zaawansowania, z naciskiem na komfort i wydajność.

Aqua Sphere wniesie swoje doświadczenia w projektowaniu, rozwoju i produkcji, a także międzynarodowe kanały dystrybucji oraz sieć sprzedaży detalicznej spółki dominującej Aqua Lung, działającej w ponad 90 krajach.

Partnerstwo to będzie również wspierać działania mające na celu rozwiązanie globalnego problemu bezpieczeństwa nad wodą oraz naukę pływania.

Aqua Sphere jest wiodącym producentem sprzętu pływackiego dla fitnessu i pływania rekreacyjnego, ćwiczeń wodnych oraz triatlonu, obecnym w ponad 90 krajach. Aqua Sphere jest częścią Aqua Lung, który jest wiodącym projektantem i producentem sprzętu do pływania i nurkowania na świecie. Aqua Lung jest spółką zależną Grupy Air Liquide, światowego lidera w dziedzinie gazów, technologii i usług dla przemysłu i zdrowia, obecnej w 80 krajach i zatrudniającej ponad 50.000 pracowników.