Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte
encyklopedia gazów, gazy techniczne, gazy spożywcze, gazy specjalne

Encyklopedia Gazów

Pierwsza encyklopedia gazów technicznych, opracowana przez Air Liquide, dla studentów i naukowców!

Cząsteczki

Encyklopedia Gazów

Do Państwa dyspozycji oddajemy Encyklopedię Gazów Grupy Air Liquide, dostępną w języku angielskim i francuskim, która umożliwia szybki dostęp do podstawowych parametrów fizyko-chemicznych cząsteczek (tlen, azot, wodór, itd.) w stanie skupienia stałym, ciekłym i gazowym. Encyklopedia prezentuje również zgodność materiałową różnych gazów i opisuje ich główne zastosowania przemysłowe. Prezentowane dane są opracowane przez ekspertów Air Liquide.

Encyklopedia stanowi kluczowe źródło dla społeczności naukowej, badaczy, studentów i nauczycieli; jest ona przeznaczona również dla klientów Air Liquide i ogółu społeczeństwa.

Air Liquide uruchamia także darmową aplikację Encyklopedia Gazów: 

Kalkulator Gazów

Kalkulator Gazów Easy Gas Converter daje użytkownikowi możliwość szybkiego przeliczenia gazu do cieczy i dzielenia się wynikami przez e-mail lub sms. Dodatkowo istnieje możliwość przeliczania wagi,  powierzchni, długości i objętości, zarówno dla miar amerykańskich, jak i systemu metrycznego. Użytkownik może dostosować ekran oraz wyświetlać gazy i miary według swoich preferencji. Aplikacja daje użytkownikowi dostęp do wielu zasobów, także poprzez lokalizator biur Air Liquide na świecie.

Bezpłatny dostęp do Kalkulatora Gazów Air Liquide: