Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte

Dalsze inwestycje w Polsce

Air Liquide uruchamia nową jednostkę rozdziału powietrza zlokalizowaną w Puławach.

Z przyjemnością zawiadamiamy, iż w pierwszej połowie roku 2010 Air Liquide uruchamia nowoczesną jednostkę rozdziału powietrza zlokalizowaną na terenie Zakładów Azotowych „Puławy” w Puławach. Inwestycja ta, w wysokości blisko 68 milionów euro, zapewnia Air Liquide pozycję niekwestionowanego lidera na rynku gazów technicznych w Polsce.

Nowa instalacja będzie produkować ciekły tlen, ciekły azot oraz ciekły argon i stanie się największym źródłem ciekłych gazów technicznych w centralnej i wschodniej Polsce. Dzięki temu nowy zakład produkcyjny pozwoli na zaspokajanie wciąż rosnących potrzeb naszych istniejących klientów oraz zaproponowanie nowym potencjalnym partnerom atrakcyjnej oferty współpracy.

Jednostki rozdziału powietrza Air Liquide zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej, Krakowie oraz ta nowo uruchamiana w Puławach, o największej w Polsce łącznej zdolności produkcyjnej, są dla naszych klientów gwarantem stabilności współpracy i niezawodności dostaw. Położenie geograficzne jednostek i ich bliskość względem naszych klientów pozwalają nam na oferowanie naszym partnerom konkurencyjnych warunków handlowych.

Do Państwa dyspozycji pozostają nasi przedstawiciele handlowi w regionach oraz specjaliści ds. rozwoju rynków, którzy pomogą w doborze niezawodnych, bezpiecznych i nowoczesnych technologii.