Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte
szafa mroźnicza, szafa kriogeniczna

CRYO CABINET

Szafa mroźnicza: ekonomiczna, prosta w obsłudze, idealna do rozpoczęcia pracy z technikami kriogenicznymi

Idealnym rozwiązaniem do kontroli temperatury są szafy chłodnicze i mroźnicze operujące kontrolowanym nastrzykiem ciekłego azotu (LIN) lub dwutlenku węgla (LCO2).

Szafy mroźnicze charakteryzują się:

  • elastycznością pracy (chłodzenie lub mrożenie),
  • łatwą obsługą,
  • niewielkimi wymiarami,
  • minimum nakładów finansowych,
  • możliwością zastosowania do wszystkich produktów.

Zastosowanie najnowszych rozwiązań i technologii chłodniczych powoduje, że szafy mroźnicze zapewniają najwyższą jakość i kontrolę procesów produkcyjnych.

Szafy mroźnicze to szeroka gama urządzeń o zróżnicowanej zdolności produkcyjnej, co pozwala na adoptowanie się do zmiennych warunków rynkowych dla szeregu różnych zastosowań i aplikacji. Ponadto jesteśmy gotowi na skonfigurowanie urządzenia uwzględniającego w pełni specyficzne wymagania klienta.

Wideo

szafa mroźnicza, szafa kriogeniczna

Zalety szaf mroźniczych

Zasilanie:
Szafa mroźnicza z wymuszonym obiegiem, używająca cieczy kriogenicznej rozpraszanej przez trzy turbiny. Cieczą kriogeniczną może być zarówno ciekły azot (LIN), jak i dwutlenek węgla (LCO2). Obie wersje oferują wysokowydajne, natychmiastowe chłodzenie dostępne w każdym momencie.

Jakość:
Szafa mroźnicza jest całkowicie wykonana ze stali nierdzewnej, gwarantuje najwyższą jakość wykonania i zapewnia niezawodność i długie użytkowanie.

Elastyczność:
Rodzina urządzeń zaprojektowana z zastosowaniem najnowszych technologii chłodniczych, jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na niezawodne urządzenia do chłodzenia i mrożenia o szerokim zastosowaniu. Szafy te są szczególnie doceniane przez producentów dań typu pre-cooked, produktów mięsnych, rybnych, owocowych i warzywnych.

Szafa mroźnicza