Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte

Przemysł samochodowy

Firma Air Liquide jest świadoma wartości przemysłowej branży motoryzacyjnej. Opracowaliśmy szereg rozwiązań promujących oszczędniejsze procesy i bardziej efektywne działania.

Dysponując portfolio ponad 200 patentów dotyczących spawania i cięca i 250 specjalistami na całym świecie, Air Liquide oferuje wiedzę i zasoby by optymalizować procesy oraz zapewnić bezpieczeństwa prowadzonej działalności. Opracowaliśmy innowacyjne rozwiązania w zakresie obróbki cieplnej, spawania, cięcia, i powlekania - koncentrując się na jakości i wydajności gazu, bezpieczeństwie produktów i opakowań, uproszczeniu transakcji, skutecznym wsparciu technicznym, zarządzaniu aktywami i bezpiecznych dostawach gazu do punktu poboru. Oprócz gazów technicznych i specjalnych oraz armatury, oferujemy najbardziej dokładne, powtarzalne i jednorodne gazy kalibracyjne do kalibracji analizatorów.

Nasza oferta obejmuje dostawy gazów w postaci ciekłej i sprężonej oraz z jednostek on-site.

 

Przemysł samochodowy

Wybierz dziedzinę:

Dlaczego warto nas wybrać?

 • 01

  Zróżnicowana oferta

  Nasza oferta obejmuje dostawy gazów w postaci ciekłej i sprężonej oraz z jednostek on-site.

 • 02

  Jakość

  Air Liquide produkuje gazy w zakresie czystości dostosowanych do potrzeb Klienta.

 • 03

  Zrównoważone rozwiązania

  Nasze rozwiązania w zakresie gazów ARCAL™, LASAL™ i FLAMAL™ do produkcji wyrobów metalowych zostały opracowane z myślą o ochronie środowiska, poprzez ograniczenie emisji NOx i CO2.