Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Air Liquide oferuje bezpieczne i niezawodne rozwiązania w zakresie gazów o wysokiej czystości dla przemysłu farmaceutycznego i biotechnologicznego, które zapewniają zgodność z najbardziej rygorystycznymi wymaganiami jakościowymi i przepisami, w sposób opłacalny dla klientów.

Bezpieczeństwo konsumentów jest kluczowym zagadnieniem dla branży, a surowe przepisy skutkują ścisłym zapewnieniem jakości, obowiązkowej identyfikowalności i wymagań dotyczących kontroli procesu. Aby spełnić te wymagania, Air Liquide dostarcza niezawodne, wysokiej czystości gazy dla farmacji, techniczne i specjalne, a także pracuje nad zapewnieniem bezpieczeństwa dostaw i elementów instalacji gazowej. Nasza wiedza specjalistyczna w zakresie kontroli temperatury, inertyzacji i kriokonserwacji umożliwia dostarczanie innowacyjnych i spersonalizowanych rozwiązań do całego łańcucha dostaw, od laboratoriów badawczo-rozwojowych i producentów surowców, po producentów aktywnych składników farmaceutycznych oraz firmy biotechnologiczne i farmaceutyczne. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami z tej bardzo złożonej i obwarowanej przepisami branży, aby zrozumieć i spełnić wymagania dotyczące jakości.

W celu uzupełnienia oferty dla branży biofarmaceutycznej i nauk przyrodniczych, Air Liquide oferuje szeroką gamę substancji pomocniczych farmaceutycznych i GMP (ICH Q7), a także sprzęt laboratoryjny i kriobiologiczny.

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Wybierz dziedzinę:
 • PRODUKCJA API

 • OPRACOWANIE I PAKOWANIE LEKÓW

 • KONTROLA JAKOŚCI

Dlaczego warto nas wybrać?

 • 01

  Rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta

  Nasze doświadczenie w zakresie kontroli temperatury oraz inertyzacji umożliwia nam dostarczanie innowacyjnych i dostosowanych do potrzeb klienta rozwiązań w całym łańcuchu dostaw.

 • 02

  Wsparcie inżynieryjne

  Nasi specjaliści pomogą zaprojektować instalację gazową i dobrać sposób dostaw, najlepiej odpowiadające Państwa potrzebom.

 • 03

  Zgodność z przepisami

  Ściśle współpracujemy z naszymi klientami z tej bardzo złożonej i obwarowanej przepisami branży, aby zrozumieć i spełnić wymagania dotyczące jakości i zgodności poprzez zapewnienie jakości, identyfikowalności i wymagań dotyczących kontroli procesu.