Przejdź do treści

Przemysł elektroniczny

Przystosowanie procesów montażu podzespołów elektronicznych do wielu międzynarodowych przepisów i całkowitego zakazu używania ołowiu wymaga znalezienia i wdrożenia nowych rozwiązań i materiałów, które często zwiększają koszty produkcyjne.

Ekonomicznym rozwiązaniem jest zatem zastosowanie azotu w Państwa instalacjach.

Specjalnie dla branży elektronicznej Air Liquide przygotował ofertę ALIX™, która oprócz dostaw gazu, zawiera nowoczesne rozwiązania techniczne dostosowane do potrzeb Klientów w zakresie montażu i lutowania podzespołów elektronicznych:

 • wysokiej czystości azot,
 • innowacyjne zastosowania i rozwiązania techniczne,
 • gama osprzętu wysokiej wydajności,
 • ekspertyzy.

 

Wykorzystaj wszystkie zalety osłony azotu

Dzięki ALIX™, mogą Państwo skorzystać z wszystkich zalet zastosowania azotu w Państwa procesach:

 • usunięcie tlenu oraz redukcja lub eliminacja utleniania,
 • oszczędności w procesie dzięki zmniejszeniu zużycia materiałów i kosztów robocizny.


Doradztwo techniczne

Air Liquide oferuje innowacyjne i kompletne rozwiązania w dowolnym miejscu na świecie dzięki dedykowanym zespołom - ponad 1500 specjalistów, w tym 70 naukowców w sposób ciągły współpracuje z klientami w ich zakładach.
Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia technologicznego czy doradztwa przy rozruchu w celu optymalizacji procesu - nasz zespół doświadczonych specjalistów z branży pozwoli zoptymalizować zużycie gazu i osiągnąć oszczędności.
Rozwój technologii dla przemysłu elektronicznego zapewniają nasze ośrodki badawcze oraz sieć centrów technologicznych rozmieszczonych na całym świecie.

Urządzenia

Air Liquide Państwu oferuje dedykowane urządzenia dla przemysłu elektronicznego.

Dlaczego warto nas wybrać?

 • 01

  Międzynarodowe doświadczenie

  Air Liquide, międzynarodowa firma z siecią ekspertów specjalizujących się w procesach montażu podzespołów elektronicznych, wspiera Państwa rozwój i innowacje.

 • 02

  Dopasowane rozwiązania

  Nasi specjaliści w technologiach stosowania gazów z przyjemnością pomogą Państwu przeprowadzić próby i znaleźć właściwe rozwiązanie dla Państwa potrzeb.

 • 03

  Bezpieczeństwo i niezawodność

  Air Liquide wspiera na co dzień klientów w osiąganiu najwyższej jakości dzięki niezawodnym, bezpiecznym i oszczędnym rozwiązaniom.