Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte

Produkcja wyrobów metalowych

Wysokowydajne rozwiązania z zastosowaniem gazów w procesach produkcyjnych

Air Liquide czerpie ze swego ponad 100-letniego doświadczenia w procesach produkcyjnych przy opracowywaniu specjalistycznych gazów, urządzeń i usług dla procesów spawania, cięcia, powlekania, pogrzewania oraz obróbki podzerowej. Dostarczamy gazy, takie jak argon, tlen, azot, dwutlenek węgla, hel i wodór i ich mieszaniny w postaci sprężonej w butlach lub w postaci ciekłej do zbiorników kriogenicznych, w zależności od wymaganej ilości. Nasza oferta obejmuje także dostawy gazów z jednostek on-site. Nasze gazy ARCAL™, LASAL™, FLAMAL™ oraz sprzęt i usługi zostały opracowane przez naszych ekspertów w celu zaspokojenia różnorodnych potrzeb pojawiających się podczas produkcji wyrobów metalowych.

 

Produkcja wyrobów metalowych

Wybierz dziedzinę:

Dlaczego warto nas wybrać?

 • 01

  Zróżnicowana oferta

  Nasza oferta obejmuje dostawy gazów w postaci ciekłej i sprężonej oraz z jednostek on-site.

 • 02

  Doradztwo techniczne

  Sieć ekspertów na całym świecie pozostaje do dyspozycji, by opracować optymalne rozwiązania dla Państwa potrzeb. Nasze zespoły mają dużą wiedzę i doświadczenie w obróbce cieplnej, obróbce powierzchni i technikach cięcia.

 • 03

  Zrównoważone rozwiązania

  Nasze rozwiązania w zakresie gazów ARCAL™, LASAL™ i FLAMAL™ do produkcji wyrobów metalowych zostały opracowane z myślą o ochronie środowiska, poprzez ograniczenie emisji NOx i CO2.