Przejdź do treści

Laboratoria

Air Liquide oferuje szeroką gamę niezawodnych gazów specjalnych ALPHAGAZ™ i rozwiązań dla wielu zastosowań laboratoryjnych i analitycznych, w tym chromatografii, do testowania pomieszczeń czystych i dla urządzeń litograficznych. Nasze gazy i usługi dostarczamy państwowym instytucjom badawczym, uniwersytetom oraz przemysłowym ośrodkom badawczym, zgodnie z ich zapotrzebowaniem.

Wideo

gazy specjalne, gazy laboratoryjne

Gazy specjalne ALPHAGAZ™ produkowane są w ponad 30 napełnialniach mieszanek, rozmieszczonych strategicznie na świecie, z których 14 to jednostki o wysokim stopniu specjalizacji produkujące mieszanki wysokiej dokładności. Air Liquide posiada w Europie 5 akredytowanych napełnialni (Francja, Niemcy, Hiszpania, Szwajcaria, Holandia) oferujących produkty zgodne z normą ISO 17025, dopasowane do potrzeb klienta.

Dedykowane struktury eksportowe w Niemczech, Austrii, Francji, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz USA dostarczają produkty klientom na całym świecie.

Laboratoria

Dlaczego warto nas wybrać?

 • 01

  Doświadczenie

  Air Liquide posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie urządzeń i narzędzi analitycznych, niezbędnych do optymalizacji wydajności i rozwoju procesów.

 • 02

  Kompleksowa oferta

  Air Liquide produkuje i dostarcza szeroką gamę wysokiej jakości gazów specjalnych, w tym gazów czystych i mieszanek, a także armaturę i usługi.

 • 03

  Jakość

  Oferujemy produkty i procesy w pełni zgodne z wymogami normalizacyjnymi branży.