Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte

Laboratoria

Air Liquide oferuje szeroką gamę niezawodnych gazów specjalnych ALPHAGAZ™ i rozwiązań dla wielu zastosowań laboratoryjnych i analitycznych, w tym chromatografii, do testowania pomieszczeń czystych i dla urządzeń litograficznych. Nasze gazy i usługi dostarczamy państwowym instytucjom badawczym, uniwersytetom oraz przemysłowym ośrodkom badawczym, zgodnie z ich zapotrzebowaniem.

Wideo

gazy specjalne, gazy laboratoryjne

Gazy specjalne ALPHAGAZ™ produkowane są w ponad 30 napełnialniach mieszanek, rozmieszczonych strategicznie na świecie, z których 14 to jednostki o wysokim stopniu specjalizacji produkujące mieszanki wysokiej dokładności. 

Air Liquide posiada w Polsce nowoczesną napełnialnię gazów specjalnych Floxfill SG w Dąbrowie Górniczej, która decyzją Polskiego Centrum Akredytacji otrzymała AKREDYTACJĘ nr RM005 w zakresie produkcji Gazowych Materiałów Odniesienia, zgodnie z wymaganiami normy ISO 17034

Ponadto Air Liquide posiada w Europie 5 napełnialni (Francja, Niemcy, Hiszpania, Szwajcaria, Holandia) oferujących dostosowane do potrzeb klientów produkty wzorcowane przez własne laboratoria akredytowane zgodnie z normą ISO 17025. 

Dedykowane struktury eksportowe w Niemczech, Austrii, Francji, Holandii, Wielkiej Brytanii oraz USA dostarczają produkty klientom na całym świecie.

Laboratoria

Dlaczego warto nas wybrać?

 • 01

  Doświadczenie

  Air Liquide posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie urządzeń i narzędzi analitycznych, niezbędnych do optymalizacji wydajności i rozwoju procesów.

 • 02

  Kompleksowa oferta

  Air Liquide produkuje i dostarcza szeroką gamę wysokiej jakości gazów specjalnych, w tym gazów czystych i mieszanek, a także armaturę i usługi.

 • 03

  Jakość

  Oferujemy produkty i procesy w pełni zgodne z wymogami normalizacyjnymi branży.