Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte

ALbee™: nowość na polskim rynku!

Podczas tegorocznej edycji Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING, Air Liquide Polska zaprezentowała butle ALbee™, nowość na polskim rynku. Bardzo dziękujemy za duże zainteresowanie, z jakim spotkał się nasz nowy produkt.

To innowacyjne rozwiązanie dla profesjonalistów i majsterkowiczów, będące efektem pracy specjalistów Air Liquide, spełnia potrzeby najbardziej wymagających użytkowników gazów sprężonych w butlach do codziennych prac w spawaniu łukowym.

Butle posiadają ergonomiczny uchwyt, kołpak ochronny oraz zintegrowaną głowicą z dźwignią ON/OFF pozwalającą na szybkie otwarcie i zamknięcie butli, regulatorem natężenia przepływu gazu, wskaźnikiem stanu napełnienia butli oraz prostym i szybkim podłączeniem za pomocą szybkozłączki.

Butle ALbee™ to łatwość zakupu, transportu, użytkowania i wymiany butli pustej na pełną, oferujące wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa pracy.

Produkty ALbee™ Weld Ar do spawania metodą TIG/MIG oraz ALbee™ Weld ArMix do spawania metodą MAG są dostępne w butlach 200 bar o pojemności wodnej 11 litrów, z maksymalnym czasem spawania około 3 godzin.

Więcej