Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte

Air Liquide rozszerza długoterminową współpracę z BASF w Korei Południowej

Air Liquide i BASF, światowy lider w dziedzinie chemikaliów, podpisały umowę w Kompleksie Przemysłowym Yeosu w celu przedłużenia warunków istniejących długoterminowych umów. W ramach tych działań, Air Liquide, korzystając z uruchomienia w 2020 roku czwartej jednostki produkującej wodór i tlenek węgla w tym dużym kompleksie przemysłowym, zwiększy swoje zakontraktowane ilości dedykowane dla BASF o 20%.

Pierwszy kontrakt Air Liquide z BASF w Yeosu został podpisany 20 lat temu. Od tego czasu Grupa Air Liquide znacząco rozwinęła swoją działalność przemysłową w tym zagłębiu, czego kulminacją była budowa najnowocześniejszego, wysokowydajnego zakładu produkcji wodoru i tlenku węgla, zaprojektowanego i wybudowanego przez Air Liquide Engineering & Construction. Ta najnowsza jednostka, która została uruchomiona w 2020 roku, jest w pełni zintegrowana z trzema innymi zakładami Air Liquide poprzez 40-kilometrową sieć rurociągów w Yeosu, aby zapewnić swoim klientom najwyższy poziom bezpieczeństwa, niezawodności, wydajności i elastyczności.

BASF, uznając silną pozycję przemysłową i ukierunkowanie Air Liquide na klienta, przedłużył istniejące kontrakty długoterminowe i zwiększył zarezerwowane moce produkcyjne o +20%, co jeszcze bardziej wzmocniło długotrwałe relacje pomiędzy Air Liquide i BASF.

Francois Abrial, członek Komitetu Wykonawczego Grupy Air Liquide nadzorujący Region Azja-Pacyfik, powiedział: "Cieszymy się, że możemy umocnić nasze długoterminowe partnerstwo z BASF, wiodącą globalną firmą i wieloletnim strategicznym klientem Grupy, poprzez dalszy rozwój naszej współpracy w zagłębiu Yeosu. Ten duży kontrakt jest dowodem zaufania BASF do Air Liquide w zakresie tworzenia wartości i dostarczania długoterminowych wyników dla naszych klientów."