Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte

Air Liquide Polska na seminarium „Obróbka Cieplna 4.0”

Obróbka cieplna

SECO/WARWICK zaprasza na XXI Seminarium Szkoleniowe, które w tym roku zyskuje nowy tytuł ”Obróbka Cieplna 4.0”. Seminarium odbędzie się w dniach 12-14 września 2018 roku w Świebodzinie, gdzie spotkają się  interesujący goście, praktycy inżynierowie, naukowcy i  eksperci branżowi. Air Liquide, światowy lider w dziedzinie gazów, technologii i urządzeń dla obróbki cieplnej, jest partnerem tego seminarium.

Seminarium co roku przyciąga wielu wybitnych specjalistów z zakresu obróbki cieplnej, zarówno ze świata nauki, jak też różnorodnych gałęzi przemysłu. Była to świetna okazja by spotkać się ze specjalistami z branży, wymienić się doświadczeniami i problemami z zakresu obróbki cieplnej i nie tylko. 

Trzydniowe wydarzenie obejmie wykłady ujęte w 3 bloki tematyczne: technologie hybrydowe, optymalizacja i transparentność procesów oraz inteligentne narzędzia procesowe. Jednym słowem Industry 4.0 w obróbce cieplnej omawiane podczas pełnych dwóch dni seminaryjnych. Cieszący się w ubiegłym roku ogromnym powodzeniem Open Day, staje się w integralną częścią tego wydarzenia. 12 września SECO/WARWICK otworzy swoje drzwi, prezentując kulisy unikalnych i innowacyjnych technologii i rozwiązań do obróbki cieplnej metali, z powodzeniem wprowadzonych na globalne rynki.

Więcej informacji na temat Seminarium uzyskają Państwo na dedykowanej stronie internetowej.

Obróbka cieplna, obróbka podzerowa, obróbka kriogeniczna, komora kriogeniczna