Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte

Air Liquide na Międzynarodowych Targach Spawalniczych ExpoWELDING

Air Liquide, światowy lider w dziedzinie gazów, technologii, urządzeń i materiałów dla spawalnictwa, od wielu lat jest niezawodnym partnerem firm z tej branży.

Air Liquide będzie uczestniczyć w Międzynarodowych Targach Spawalniczych ExpoWELDING - największej i najbardziej profesjonalnej ekspozycji technik spawalniczych w Polsce. Targi odbędą się w dniach 19-21 października 2010 roku w obiekcie wystawienniczym Expo Silesia w Sosnowcu. Organizatorami tegorocznych targów, realizowanych pod patronatem Ministra Gospodarki, są Kolporter EXPO oraz Instytut Spawalnictwa z Gliwic.

ExpoWELDING to przede wszystkim promocja krajowych i zagranicznych przedsiębiorstw z branży spawalniczej. To także miejsce gdzie autorzy nowoczesnych rozwiązań będą mieli okazję do przedstawienia swoich najnowszych osiągnięć, a także wymiany doświadczeń.

Targom ExpoWELDING wzorem poprzedniej edycji towarzyszyć będzie konferencja naukowo-techniczna zatytułowana "Zaawansowane technologie spawalnicze" organizowana przez Instytut Spawalnictwa z Gliwic.  Weźmie w niej udział kilkuset specjalistów z Polski i z zagranicy.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr 31B!