Aktualności | Wrzesień 19, 2013
Air Liquide, światowy lider w dziedzinie gazów, technologii i urządzeń w dziedzinie uzdatniania wody i oczyszczania ścieków, od wielu lat jest niezawodnym partnerem firm z tej branży.
Air Liquide będzie uczestniczyć w VI Konferencji Naukowo-Technicznej „Woda i ścieki w przemyśle spożywczym”, która odbędzie się w dniach 3-4 października br. w hotelu Wodnik w Bełchatowie.
W konferencji wezmą udział specjaliści z zakresu gospodarki wodno-ściekowej odpowiedzialni za jakość wody i ścieków oraz specjaliści ds. ochrony środowiska z mleczarni, browarów, przetwórni owocowo-warzywnych, producentów wód, soków i napojów.
Równolegle będzie odbywała się VII Konferencja Naukowo-Techniczna „Woda i ścieki w przemyśle”, która pozwoli na wymianę doświadczeń z przedstawicielami zakładów chemicznych, rafinerii, petrochemii, elektrowni, elektrociepłowni oraz ciepłowni, zakładów papierniczych, koksowni.
W ramach konferencji przedstawiciel Air Liquide Polska, pan Laurent Kepinski wygłosi referat pt: „Zwiększenie wydajności biologicznej oczyszczalni ścieków poprzez dotlenianie osadu czynnego”.