Przejdź do treści

Przemysł farmaceutyczny i biotechnologia

Otwarte

10 lat Air Liquide w Polsce!

W dniu 12 czerwca firma Air Liquide obchodziła 10-lecie działalności na polskim rynku gazów technicznych. W Polsce firma rozpoczęła działalność w 1996 roku jako spółki Air Liquide Polska oraz Alkat i, tak jak na całym świecie, specjalizuje się w dziedzinie produkcji, sprzedaży i dystrybucji gazów technicznych, medycznych i spożywczych oraz związanych usług.

Polskie filie grupy Air Liquide rozwijają się bardzo dynamicznie i obejmują dwa zakłady produkcyjne w Dąbrowie Górniczej oraz Krakowie. Czołowi klienci firmy to zakłady z branży stalowniczej, chemicznej, rafineryjnej, elektronicznej, spożywczej, odlewniczej, szklarskiej i farmaceutycznej. Warto nadmienić, iż w listopadzie 2004 roku, firmy Air Liquide Polska oraz Alkat uzyskały Certyfikat Zintegrowanego Systemu Zapewnienia Jakości, Bezpieczeństwa i Higieny Pracy potwierdzający zgodność systemu z wymaganiami międzynarodowych norm ISO 9001:2000 oraz PN-N-18001:2004. Jednym z priorytetowych projektów było również wdrożenie w 2006 roku systemu HACCP - Systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli dla Bezpieczeństwa Żywności, zakończone przyznaniem nam przez firmę zewnętrzną certyfikatu HACCP. Certyfikaty te są dowodem, że wszystkie procesy w obydwu firmach realizowane są zgodnie z najwyższymi standardami, a w centrum działań znajdują się potrzeby i satysfakcja Klienta.

Sukces Air Liquide w Polsce zawdzięcza doświadczonemu i zaangażowanemu personelowi. Chcielibyśmy podziękować naszym pracownikom, a także wszystkim Partnerom, za wkład w ciągły rozwój firmy.

Pragniemy również serdecznie podziękować naszym Klientom za zaufanie jakim obdarzyli naszą firmę. Sukces Air Liquide w Polsce to przede wszystkim Wasza zasługa, życzymy Wam i sobie wytrwałości i tak wspaniałej współpracy na kolejne 10 lat!